#1 2009-10-07 06:48:38

 Dicyon

user Wampir

4872676
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-10-01
Posty: 94
Punktów :   
Rysuję: Koty ^^
WWW

"Ulepszenia"

Wszelkie ulepszenia i propozycje strony wymyślone przez Rysowników i Strażników kierować tutaj w poście lub w osobnym watku
Polecam wątki, cały temat poświęcony Wam


http://i37.tinypic.com/258v85u.png
"Felina jest bogiem, Dicyon nałogiem, wampir podstawą, kąszenie zabawą"

Offline

 

#2 2009-10-14 16:59:52

Endou

administrator

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 122
Punktów :   
Rysuję: co się da
WWW

Re: "Ulepszenia"

Okay, więc ja coś zaproponuję.

1. Problem z moderatorami. Po jakiego grzyba jesteśmy moderatorami, jeśli jesteśmy nimi tylko, by być? Proponuję wreszcie poprzydzielać fora do moderacji. Moderator bowiem nie może usunąć/zedytować postu z działu, którego nie moderuje. Więc po co jest moderatorem, skoro niczego nie robi?
Dzięki przydzieleniu moderatorowi forum do moderowania, owa osoba wreszcie może działać; kasować bezsensowne posty/floody/edytować je etc. Na razie na forum nie widzę jakiegokolwiek tekstu "Moderowane przez (Nick)". A to błąd. Ja już zauważyłam kilka postów, które chętnie bym zedytowała/skasowała ze względu na treść.
Więc proszę uprzejmie o poprzydzielanie for - najlepiej takiej samej ilości każdej osobie. Na przykład, jeśli wszystkich for (mam na myśli również subfora) jest 27, a moderatorów trzech, to dzielimy liczbę for przez modów i przydzielamy każdej osobie 9 for. Proste? Mam nadzieję, że to zrozumiałe...
Bo na forach, takich jak to, tylko admin ma możliwość edytowania/kasowania każdego postu na całym forum, modzi zajmują się tylko wybranymi. A żeby adminom oszczędzić roboty, przyjmuje się na stanowiska modów.
Taka moja rada, jakoże prowadzę jedno forum i swego czasu byłam adminką, później modką forum RPG oraz modką kilku innych for, które, niestety, podupadły.

2. Belka na samej górze przeglądarki. "Nazwa forum"? Jakże prymitywnie to brzmi. Dlaczegoby nie zmienić tego na jakieś ambitne hasło, które mówi o naszym forum? Może "Draw.pun.pl. Najlepsze forum o rysowaniu, dołącz do nas!"? Nie pasowałoby? O to w tym chodzi, by belka zaciekawiła i zaintrygowała internautę, który dotarł do zakątków naszego forum. To też czas zmienić!

3. Strażnicy forum?... Gomen, ale to nie jest możliwe. Na pun nie można ustawić grupy, która bazowałaby bezpośrednio na możliwościach moderatora. A śmiem twierdzić, że jeśli "strażnik" to "moderator próbny", to właśnie została ustawiona nowa grupa, która jest grupą... bez żadnych uprawnień. Strażnikiem jest moderator sam w sobie. Więc, moim skromnym zdaniem, grupa "strażnicy" nie ma sensu. Jak sprawdzić, czy "strażnik" będzie dobrym moderatorem, skoro owa osoba nie może mieć możliwości moderatora, bo jest zwykłym użytkownikiem forum? Nie da się tak. Tutaj nie można niczego sprawdzać - albo przyjmuje się osobę na moderatora, albo nie i do widzenia.
Podsumowując, proponuję zniesienie "strażników", którzy żadnymi strażnikami nie są.

4. Szata graficzna... Zmieniłabym ją na ciekawszą. Domyślam się, iż nie jest to skórka domyślna, aczkolwiek jak domyślna wygląda. Osobiście najbardziej podobają mi się style Vaka, Radium, Zoey, Fire; moim zdaniem są uniwersalne dla obu płci, a jak inaczej wyglądają w stosunku do ustawionej obecnie. Taka moja propozycja, by trochę "pogrzebać" w stylach i ustawić każdemu na forum styl najbardziej odpowiadający klimatowi, ale też dość oryginalny.

5. Ostatni punkt jest dość mało ważnym aspektem. Powiedzmy, że ułatwia tylko komunikację między graczami. Mianowicie chodzi mi o zakładkę "ostatnio forum odwiedzili". Pokazuje ona, kto ostatnio był na forum i jak dawno portal odwiedził. Czy nie byłoby przyjemniej wiedzieć, czy ktoś w ogóle odwiedza to forum, jak często i kiedy ostatnio wpadł? Moim zdaniem byłoby, ale to już wybór admina, czy opcja ta jest jemu potrzebna, czy nie :>

To tyle ode mnie...


REAKTYWUJĘ SWOJE FORUM
Wszystkich zainteresowanych dobrą zabawą zapraszam na Szalejemy :>

Offline

 

#3 2009-10-14 21:28:52

 KaXie

moderator

7452115
Skąd: Wa-wa
Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 191
Punktów :   
Rysuję: Anthro
WWW

Re: "Ulepszenia"

1. Ja bym proponowała jakiejś "reklamy".  Nie chodzi mi o taką reklamę jakie są ukazana na forum, aczkolwiek o ukazanie Draw.puna szerszej liczbie ludzi... Wstawienie do jakiejś top listy lub czegoś tego typu ( przepraszam za ograniczone słownictwo).
2. Hm... Prywatne wiadomości. Są ustawione w niewidocznym miejscu.
3. Tak więc jeśli chodzi o inne propozycje to koleżanka u góry mnie wyręczyła.

Ostatnio edytowany przez KaXie (2009-10-14 21:41:52)


Człowiek człowiekowi nie równy. Oo'

Offline

 

#4 2009-10-19 06:49:08

 Dicyon

user Wampir

4872676
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-10-01
Posty: 94
Punktów :   
Rysuję: Koty ^^
WWW

Re: "Ulepszenia"

Endou: Dałam już nazwe forum w tym miejscu, w którym się ubiegałaś Strażników też usunęłam. Racja, to bezsensu. A te zmiany stylów... heh, przejrzę kiedy indziej i zobaczę co da się zrobić. Jeśli chodzi o przydzielenie moderatorom for to chętnie to zrobię, ale nie wiem, czy przydzielić Was automatycznie do nich, czy możecie same wybierać *prosi o podpowiedź xD*. A ostatnie z tymi ostatnimi wizytami to jest, ale nie wole mówić gdzie. Nawet ja tego nie widzę, a jest to głupie miejsce x]

KaXie: Zgadzam się z tą toplistą Ale za bardzo nie wiem, jaka, co napisać, co zrobić. Może Ty KaXie zajmij się reklamowaniem forum na toplistach etc. ?


http://i37.tinypic.com/258v85u.png
"Felina jest bogiem, Dicyon nałogiem, wampir podstawą, kąszenie zabawą"

Offline

 

#5 2009-10-19 15:35:40

Endou

administrator

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 122
Punktów :   
Rysuję: co się da
WWW

Re: "Ulepszenia"

Ooo, nareszcie coś fajnego :-D
No, to forum ma szanse na coś fajnego.

Btw, obojętne mi, czy mam z góry przydzielone forum, czy mam sobie je wybrać, acz kilka for chciałabym sobie "wziąc", bo strrraszliwie chcę tam coś zrobić? Jak już too... Mogę moderować Zabawy? PRRRROOOSZĘ.
Reszta mi obojętna.
Co do tego ostatniego zdania, to nie zrozumiałam, ale mniejsza o to :>


REAKTYWUJĘ SWOJE FORUM
Wszystkich zainteresowanych dobrą zabawą zapraszam na Szalejemy :>

Offline

 

#6 2009-10-19 15:51:59

 Dicyon

user Wampir

4872676
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-10-01
Posty: 94
Punktów :   
Rysuję: Koty ^^
WWW

Re: "Ulepszenia"

Oki, dam Ci te zabawy. A o reszcie for postanowimy później


http://i37.tinypic.com/258v85u.png
"Felina jest bogiem, Dicyon nałogiem, wampir podstawą, kąszenie zabawą"

Offline

 

#7 2009-10-19 16:28:43

 KaXie

moderator

7452115
Skąd: Wa-wa
Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 191
Punktów :   
Rysuję: Anthro
WWW

Re: "Ulepszenia"

Ok spróbuję się tym zająć jak znajdę jakąś wolną chwilę.
Jednak nie obiecuję, że to się ukarze w trybie natychmiastowym. ^^'


Człowiek człowiekowi nie równy. Oo'

Offline

 

#8 2009-10-25 20:36:30

 KaXie

moderator

7452115
Skąd: Wa-wa
Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 191
Punktów :   
Rysuję: Anthro
WWW

Re: "Ulepszenia"

Mam taką propozycję.
...
4. Aby zainteresować internautów, należy stworzyć większą liczbę tematów. Jest ich owszem dużo, lecz niektóre są puste, a poza tym faktem jest jeszcze wiele "skrytych" propozycji na stworzenie ich na forum.

5. A jeśli chodzi o tą zmianę kolorystyki na Drawie. Jestem całkowicie za!!! By ją zmienić, iż zgadzam się, "wygląda to jak domyślne ustawienie". ;3

Ostatnio edytowany przez KaXie (2009-10-25 20:39:09)


Człowiek człowiekowi nie równy. Oo'

Offline

 

#9 2009-10-26 15:44:17

Endou

administrator

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 122
Punktów :   
Rysuję: co się da
WWW

Re: "Ulepszenia"

raz- flood. Kax, edytuj posty.
a co do propozycji Kaxie, to popieram.


REAKTYWUJĘ SWOJE FORUM
Wszystkich zainteresowanych dobrą zabawą zapraszam na Szalejemy :>

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Zawiercie torby papierowe do cateringu Nowoczesny blog w sieci medycynaestetyczna