#1 2009-10-31 19:27:36

Endou

administrator

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 122
Punktów :   
Rysuję: co się da
WWW

Regulamin forum

ZASADY OGÓLNE
1. Podstawowa zasada - jedno konto na jednego gracza.
2. Obrażanie innych użytkowników, ukazywanie na forum treści (również linków) pornograficznych, wulgarnych etc. oraz odwoływanie się do podziałów religijnych, rasowych itp jest zabronione.
3. Moderator/administrator ma prawo zmienić login użytkownika, jego avatar bądź sygnaturę, gdy łamią one jakikolwiek punkt regulaminu forum.
4. Karze podlega wysyłanie wiadomości do innych użytkowników z namolnymi prośbami o punkt reputacji lub wypowiedzenie się w temacie.
5. Swoje własne strony/blogi etc. można reklamować tylko w działach do tego przeznaczonych.
6. Dodawanie do galerii zdjęć naruszających prawa autorskie, niezgodnych z polskim prawem, wzywających do nienawiści (np. rasowej), łamiących regulamin etc. jest zabronione. Administratorzy/moderatorzy zastrzegają sobie prawa do skasowania zdjęć w w/w przypadkach.
7. Nie jesteśmy fanatykami ortografii, lecz mile widziane przez nas są słowa i zdania bez błędów ortograficznych, stylistycznych etc.
8. Spam, pisanie tzw TrAfFką itp nie są mile widziane na naszym forum i podlegają karze.

POSTY I WĄTKI
1. Nabijanie postów; post pod postem (inaczej tzw. "flood") nie są dozwolone i podlegają karze. Jeśli chcesz dodać coś do swojego postu, użyj opcji "Edytuj".
2. Posty nie mogą zawierać treści obraźliwych (również w stosunku do innych użytkowników forum), wulgaryzmów, erotyki (wliczają się również linki do takowych stron) etc.
3. Zabronione jest pisanie postów nie na temat (tworzenie tzw "offtopiców" bądź "offtopów")
4. Pisanie postów w całości kolorem, pogrubieniem, zmienioną czcionką itd. podlega karze. Opcje te można stosować jedynie do wyróżnienia części swojej wypowiedzi.
5. Uprasza się o nie umieszczanie w postach obrazów o wymiarach większych niż 500 x 500 px ani o nie wstawianie ich zbyt wielu.
6. Wątki uznane przez moderatora działu/administratora za nieprzydatne/nieodpowiednie w danym dziale będą kasowane lub przenoszone do odpowiednich działów bez uprzedzenia.

KONSEKWENCJE
- Gdy przewinienie nastąpiło po raz pierwszy, użytkownik otrzymuje upomnienie w postaci ujemnego punktu reputacji,
- w przypadku, gdy użytkownik złamał regulamin po raz drugi, karany jest on banem na okres czasu wyznaczony przez moderatora lub administratora (w zależności od stopnia wykroczenia może być to ban 1-7 dniowy),
- gdy użytkownik notorycznie łamie regulamin, a kolejne ostrzeżenia i bany nie dają wystarczającego efektu, kasowane jest konto osoby, która z niego korzysta.


REAKTYWUJĘ SWOJE FORUM
Wszystkich zainteresowanych dobrą zabawą zapraszam na Szalejemy :>

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
tuliszkow.polskie-szamba-betonowe.pl