#1 2009-10-19 20:19:21

 Dicyon

user Wampir

4872676
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-10-01
Posty: 94
Punktów :   
Rysuję: Koty ^^
WWW

Nowy status (grupa użytkowników)

Przepraszam, nie chce być ściągarą i kopiarą dlatego wole spytać innych, czy to dobry pomysł. Mianowicie mam na myśli stworzenie nowej grupy użytkowników, która nie będzie wyróżniała się niczym od statusu Rysownika, ale wyróżniać się będzie tylko tym, że może dawać punkty reputacji. Coś podobnego jest na stronie Nightwood. Więc pytam Was o zdanie, bo jak mówiłam nie chce być kopiarą, a ten nowy pomysł jest zupełnie taki sam jak na nwd. Oki, czekam na rady

Ps. Ten nowy status jest po to, aby uniknąć niesprawiedliwych punktów reputacji, gdyby w końcu przybyło na forum trochę użytkowników. Ale kiedy się to stanie


http://i37.tinypic.com/258v85u.png
"Felina jest bogiem, Dicyon nałogiem, wampir podstawą, kąszenie zabawą"

Offline

 

#2 2009-10-19 21:14:11

Endou

administrator

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 122
Punktów :   
Rysuję: co się da
WWW

Re: Nowy status (grupa użytkowników)

Dicyon napisał:

która nie będzie wyróżniała się niczym od statusu Rysownika, ale wyróżniać się będzie tylko tym, że może dawać punkty reputacji.

O_o''

Nie, przeciw :> Jc to ban i skasowanie punktu i tyle ;p


REAKTYWUJĘ SWOJE FORUM
Wszystkich zainteresowanych dobrą zabawą zapraszam na Szalejemy :>

Offline

 

#3 2009-10-19 23:33:32

 KaXie

moderator

7452115
Skąd: Wa-wa
Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 191
Punktów :   
Rysuję: Anthro
WWW

Re: Nowy status (grupa użytkowników)

Sądzę iż nie wypali, bo uczciwi użytkownicy w końcu się "zbuntują" i będą fajerwerki jak na Nwd.
Jestem nieco za wprowadzeniem statusu trochę wyższego niż rysownicy, ale nie mam pewności co do tego czym mogą się oni wyróżniać i czy to się w sumie może udać..?
En ma poniekąd rację. ;P Można znieść punkty i ostatecznie wprowadzić komentarze, chociaż czy to nie byłoby na podobnej zasadzie co punkty tylko, że te są automatycznie przeliczane... Do chodzę do wniosku, że sama sobie zaprzeczam. O.O'
Eh... ogólnie rzecz biorąc ostatecznie nie trzeba "kopiować", można przecież odnaleźć inny sposób wyróżnienia ich, niekonieczne są do tego potrzebne punkty.


Człowiek człowiekowi nie równy. Oo'

Offline

 

#4 2009-10-20 15:50:17

Endou

administrator

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 122
Punktów :   
Rysuję: co się da
WWW

Re: Nowy status (grupa użytkowników)

Nie jestem pewna, ale na pun chyba nie ma możliwości ustawienia punktów reputacji dla konkretnej grupy użytkowników.
Gomen, komentarzy też chyba nie można ustawić, odnośnie tego, co mówiła Kax. (nie chce mi się cytować)

Ostatnio edytowany przez Endou (2009-10-20 15:50:29)


REAKTYWUJĘ SWOJE FORUM
Wszystkich zainteresowanych dobrą zabawą zapraszam na Szalejemy :>

Offline

 

#5 2009-10-20 17:24:25

 KaXie

moderator

7452115
Skąd: Wa-wa
Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 191
Punktów :   
Rysuję: Anthro
WWW

Re: Nowy status (grupa użytkowników)

To można w sumie sprawdzić.
Nawet jeśli nie to przecież bez osób z nieco wyższych od rysowników się obejdzie, jak i bez jakichś chwilowych wysokich zmian. Z czasem i tak sądzę, iż dużo się tu pozmienia.


Człowiek człowiekowi nie równy. Oo'

Offline

 

#6 2009-10-20 18:02:34

 Dicyon

user Wampir

4872676
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-10-01
Posty: 94
Punktów :   
Rysuję: Koty ^^
WWW

Re: Nowy status (grupa użytkowników)

Chyba racja Nie będę wprowadzać czegoś takiego. Jakby była konieczność tego to wtedy wprowadzę. Ale czekam na więcej użytkowników, KaX, toplisty i inne >.<


http://i37.tinypic.com/258v85u.png
"Felina jest bogiem, Dicyon nałogiem, wampir podstawą, kąszenie zabawą"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs mokotów https://aborcja.cz/ materace hilding przeprowadzki materace janpol